Skytech Kimdir?

Ticaret geleneğine sahip bir ailenin mensupları olarak, 21 Mart 1984 tarihinde Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi ile ticari faaliyetlerimize başladık. Dürüstlüğü ve samimiyeti yaşantısında ve ticarette kendisine ilke edinen Ünsal ailesi, aile ve toplum olarak geleceğe güvenle bakabilmenin yolunun başarmaktan geçtiğine, azim ve kararlılığın başarının sırrı olduğuna inanmıştır. Bu düşünceler ışığında farklı bir yapılanma ve ekip çalışması ile başarılarla dolu uzun yılları geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanını yaşamaktayız. Şirketimiz kuruluşundan bugüne, ülkemiz ve dünyadaki hızlı değişim ve gelişmelerin en yakın takipçisi olmuştur. Değişim ve gelişmenin getirdiği zorlukları, şirket ilkelerimizden taviz vermeden ve çok değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvenle, avantaj ve fırsatlara çevirmeyi başardık. Bugün, değişik sektörlerde faaliyet gösteren bir şirketler grubuna dönüşmenin gurur ve mutluluğu ile, Ünsal Grup çatısı altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız; Mutlu Müşteriler!

Kaliteli, fonksiyonel ve estetik görünümlü geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır Geniş imkanlara sahip AR-GE departmanımız, tüm dünyada bilinen, söz sahibi olmuş üretici firmaların geliştirdiği son teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Geliştirdiğimiz ürünlerimizin Türkiye şartları ve Türk kullanıcısının taleplerine uygunluğu amaçlanmaktadır. Üretimden çıkan her ürünümüz kalite kontrol aşamasından geçerek tüm Türkiye ve yurt dışındaki satış noktalarında tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerimizin tüketiciyle buluşmasından itibaren, sorunsuz bir kullanım ve performans süreci için, tüm Türkiye’de faaliyette olan satış sonrası destek birimlerimiz ve yetkili servislerimiz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda destek ve servis ağımız her geçen gün yenilenmekte ve genişlemektedir.

Neler Yapıyoruz?

Çok değerli ülkemizin ve halkımızın hizmetinde, ticari faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiren Ünsal Group, geçmişte edindiği bilgi ve tecrübenin ışığında tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri alanında da çalışmalarını geliştirerek devam ettirmektedir. Zamanın ve mesafelerin öneminin arttığı günümüzde, Türkiye’nin ticaret kalbi İstanbul’un imalat ve ticaret merkezi Bayrampaşa’da, herkesin kolayca erişebileceği, ana ulaşım arterleri üzerinde, ulaşım ve park sorunu olmayan kendi tesislerimizde Skytech markası ile tüm Türkiye ve yurtdışındaki müşterilerimize hizmet verme amaç ve gayretindeyiz. Ünsal Group, Skytech markası ile en son teknoloji ve profesyonel çalışmanın neticesi olan LED TV, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları, Elektrikli Ev Aletleri, DVD Oynatıcıları, Oto ses sistemleri gibi...